top of page

תוכנית אימון ותפריט אישי בלחיצה

Pink and Purple Sporty Gradient Fitness YouTube Thumbnail (Facebook Cover) (1).png

בניית תוכנית אימון אישית ותפריט תזונה בלחיצה ללא תהליך ייעוץ ומעקב

מהיום לא צריך להסתבך בכתיבת תוכניות אימון תפריט אישי לבד, בל ידע ובלי נסיון. הקמנתי שירות בניית תוכניות אימון אישיות על מנת לתת לכל מתאמן הזדמנות להתאמן לפני תוכנית שמתאימה לו, לאכול מה שצריך ולהגיע למטרה שנכונה לו. אנחנו מבינים שלא כל אחד רוצה להתחייב לתהליך או למסלול ארוך לכן בחרנו בשירות שיספק תוכנית ותפריט אישי, בתשלום חד פעמי.

השירות מתאים לכל מי שרוצה להתנסות בתוכנית ותפריט מקצועי, שמתאים למטרה ויכולת שלו בלי התחייבות לשום חבילה.

המלצות המתאמנים

״רק עכשיו הבנתי מה זה אימון אמיתי״
"רכשתי את התכנית לנשים רצון לראות תוצאות יותר טובות והופתעתי מיעילות האימון. הייתי מנוייה לפני בסטודיו בוטיק ורק עכשיו הבנתי מה זה אימון אמיתי. אני מרגישה שהתוכנית מתמקדת בדיוק במקומות שרציתי ואני מרגישה שהתחזקתי מאוד. התכנית קלה להבנה ולביצוע, עם סרטונים שמדגימים את התרגילים והוראות ברורות."
עדי כ.
"תכנית קלה ופשוטה לביצוע״
" רכשתי את התכנית בעקבות חוסר התקדמות, תכנית קלה ופשוטה לביצוע, היום אני בשבוע החמישי לתוכנית ומרגיש שיפור משמעותי בכושר וכוח בפרט. מרגיש שהתכנית מתאימה לכושר שלי ומקדמת אותי בכל שבוע. הבניה של התוכנית היא גאונית, יש מגוון גדול של תרגילים, הכל מובן ומדוייק. ממליץ מאוד על התוכנית של דימה".
דני א.
מה מקבלים
"הופתעתי לטובה״
"הגעתי לשבוע החמישי בתוכנית, הופתעתי לטובה מהקושי שניתן להגיע באימון עם כל הנסיון שהיה לי. התוכנית החזירה לי את המוטיבציה לאימונים מה שהיה חסר לי כל כך הרבה זמן!! הקושי בתוכנית עולה כל שבוע, התוכנית מאוד ברורה, מגוון גדול של תרגילים והרגשה מצויינת לאחר כל שבוע בתוכנית"
יוסי מ.
״מרגישה שהתוכנית בול בשבילי״
" לא התאמנתי מתחילת הקורונה והתקשתי למצוא תכנית טובה ומתאימה לנשים. החלטתי לרכוש תכנית אימון לנשים. אני אחרי שלושה שבועות בתוכנית ומרגישה שהתוכנית בול בשבילי. אני מרגישה שאני נכנסת לכושר משבוע לשבוע וכבר רואה תוצאות."
מיכל מ.

מה מקבלים בתוכנית?

3

סרטוני וידאו מדגימים ביצוע כל התרגילים

2

תכנית אישית מבוססת ציוד שקיים בכל מכון כושר ותפריט תזונה מותאם

1

ממלאים שאלון אישי מפורט עם כל הנתונים

6

קובץ הסבר נרחב על ביצוע התוכנית

5

קובץ PDF  ברור לכל אימון וותפריט

4

עומס יסף
(progressive overload)- דרגות קושי עולות 

מתאים למתחילים, מתקדמים וותיקים שמתאמנים במכון הכושר

רק 445 

במקום 850 

תוכניות אישיות

המטרה:

לעלות במסת שריר או להוריד אחוז שומן

לעלות מסת שריר

להוריד שומן

מוצרים נוספים

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות

 • איזה ציוד חייבים בשביל לבצע את התוכנית?
  בשביל לבצע את התוכנית באופן אפקטיבי ביותר צריכים ציוד התנגדות בסיסי. הציוד ההתנגדות הבסיסי יכול לכלול כל ציוד שקיים במכון הכושר.
 • האם בבניית התפריט אפשר לבקש מאכלים מסויימים או לותתר על מאכלים מסויימים?
  בבניית תפריט תזונה, אני מתאים תפריט להעדפות האישיות של כל מתאמן, לכן בשלב מילוי השאלון האישי המתאמן נדרש למלא את העדפות האישיות שלו לגבי התזונה
 • מה ההבדל בין תוכניות האימון לפעמיים שלוש ארבע חמש או שש פעמים בשבוע?
  תוכניות האימון תוכננו כך שיתנו מענה למספר אימונים שונה בשבוע. יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון שככל ש תתאמן יותר פעמים בשבוע כך תראה גם תוצאות מהר יותר.
 • האם תוכנית אימון מתאימה לכושר שלי?
  ניתן להתחיל לבצע את תוכנית האימון בכל רמה של מתאמן. לא חייבים להיות בכושר בשביל להתחיל את התוכנית, אני מתאים את התוכנית לכושר הנוכחי שלך. התוכנית מתחשבת בכושר האישי של כל מתאמן ועולה בהדרגה בעומס ככל שעובר הזמן.
 • מה המטרה של התוכנית האימון הזאת?
  המטרה של התוכנית היא לגרום למתאמנים להתאמן ולראות תוצאות ושיפור יכולת. התוכנית נועדה להכניס את המתאמן לכושר, לחזק אותו, לחטב אותו ולשפר את היכולת הגופנית שלו.
 • מהם היתרונות של אימון כוח?
  קיימים יתרונות רבים לביצוע אימון כוח. היתרונות הבולטים הם בניית מסת שריר הנחוצה לפעילות היומיומית, שיפור יכולת גופנית, שמירה וחיזוק על העצם ועל המפרקים, מניעת פציעות ושיפור איכות החיים בגילאים היותר מבוגרים.
 • האם אפשר לשלב יחד עם התוכנית הזאת עוד פעילויות ספורט שונות?
  בהחלט כן, ניתן לשלב את התוכנית הכוח יחד עם עוד מגוון גדול של פעילויות ספורט כגון ריצה, רכיבה, שחייה, משחקי כדור ועוד. צריך לזכור אימוני כוח תורמים תרומה גדולה לשיפור היכולת גם בתחומי הכושר השונים.
 • האם התוכנית הזאת טובה גם לחיטוב?
  התוכנית בהחלט מתאימה גם לתקופת החיטוב וגם למסה, אני מתאים את התוכנית למטרה האישית שלך. בתקופת החיטוב התוכנית תסייע לך לשמור על מסת השריר ובמקרים מסוימים אף תגדילו אותה
 • איך מקבלים את תוכנית האימון?
  לאחר שלב הרכישה, אני מעביר ותך למילוי שאלון האישי שבסיומו אני אדאג לעדכן אותך בלוח הזמנים של הכנת התוכנית. בדרך כלל לוקח לי 24-48 שעות לבנות תוכנית אישית
 • האם ניתן לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי?
  לצערי לא ניתן לקבל החזר כספי לאחר רכישת התוכנית.
bottom of page